Rotax Grand Final 2018 Бразилія

CONDE – PARAÍBA, BRAZIL – 24 листопада – 1 грудня 2018 року

Вперше в історії Grand Finals Rotax MAX Challenge відбудеться в Конде-Парайба / Бразилія на дивовижній трасі Circuito Internacional Paladino.

картингова траса Circuito Internacional Paladino Бразилія

Кондерозташований на північному сході Бразилії. Регіон з його культурною спадщиною та його прекрасними пляжами є популярною туристичною точкою.

У 19-му випуску Grand Finals будуть представлені 360 найкращих карткових водіїв з більш ніж 50 країн, які виграли так званий BIG TICKET, для найбільшої та найпрестижнішої картингової події року – конкуруючи один з одним у 6 різних категоріях.
Переможці будуть нагороджуватися за такими класами:

125 Micro MAX (8-11 років)
125 міні MAX (10-13 років)
125 молодших MAX (12-15 років)
125 MAX (14 років і старше)
125 MAX DD2 (від 15 років і старше)
125 MAX DD2 майстрів (32 роки та старше)

Картинги резина і інструмент організотори видають безкоштовно

Пілоти можуть претендувати на Grand Finals через національну програму Rotax MAX Challenge (RMC) своєї рідної країни та міжнародну RMC. Переможці сезону кожного класу всіх національних RMC та міжнародних RMC будуть запрошувати BRP-Rotax.

Техніка траси, як шасі, двигуни, шини, паливо, інструменти, картонні візки будуть надані всім водіям-учасникам, щоб гарантувати рівні можливості та чесні перегони!

Основним наміром Rotax MAX Challenge Grand Finals є застосування командного духу та справжньої спортивної майстерності.

За Україну цього року їдуть два пілота клас Micro – Антон Мороз, клас Mini – Данііл Кукурузов. В Junior та Senior від України виступають білоруські пілоти – відповідно Ярослав Сіамашко та Олексій Савін.      

Кукурузов Даніїл
Антон Мороз
Команда від України