У м. Тернопіль створена ГО “Федерація картингу Тернополя”

Провідними тренерами і спортсменами м. Тернополя створена громадська організація “Федерація картингу Тернополя”. Основною задачою є попюляризація цього виду спорта у м. Тернопіль, серед дітей і дорослих. Підготовка і допомога камандам і пілотам. Представлення м. Тернополя в Україні і у світі.

Зі слів голови федерації картингу м. Тернополя Ігора Юліановича Задорожного:

У нашому місті просто гріх не займатись картингом. У нас є єдина в Західному регіоні картингова траса. Побудована завдяки інвест угоді із забудовниками, і із 2016р. кількість дітей і дорослих, які займаються картингом у м. Тернопіль стрімко зросла. Щоб популяризувати, і розвивати цей вид спорту, ми і створили ГО “ФКТ”. Зараз спільно із обласною федераціїю картингу (ФКТО) будемо готувати трасу до все українських змагань “Кубок України із картингу” на який приїзджають біля 140 спортсменів із всіх куточків України, і який Тернопіль приймає вже у друге. Для підготовки траси до змагань витрачаються значні кошти, які наразі ідуть від спонсорів, батьків і не байдужих до цього виду спорту людей. Для участі у змаганях одного спортсмена витрачаються значні кошти. Бо потрібно довести техніку на місце змагань, організувати проживання і відпочинок дітей, підготувати техніку.

В ГО ФКТ вступили провідні картингісти м. Тернопіль, не одноразові переможці все Українських змагань, переможці всіх етапів кубків України. А також призери міжнародних змагань. У ГО ФКТ зараз зареєстровані, і будуть брати участь у змаганнях спортсмени, які проживають у Файному місті Тернопіль, і мають намір прославляти наше місто в Україні і у світі. Отже за ФКТ на даний час будуть брати участь у змаганнях: Бліхар Олександр, Комендат Олександр, Калінський Микола, Лукащук Денис, Думанський Вадим, Люшняк Тадей, Соловянов Владислав, Лобоцький Іван, всі спортсмени є вихованцями Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ). Також на базі зазначеного СЮТ зараз тренується підростаюче покоління спортсменів.