Маст хев картінг


Ви хочете змінили коефіцієнт передачі, а ланцюг більший чи коротший – це не проблема. Якщо є машинка для розбору ланцюга на картингу. Вона дозволяє вам подовжити, або скоротити його, адаптуючи його до потрібного довжини. Все дуже просто – за допомогою болтів видавлюються штифти, які приєднуються до ланок ланцюга, тим самим змінюючи довжину відповідно до використовуваного співвідношення.

Додатковий радіатор, теплообмінник – це невеликий аксесуар, який додається до системи охолодження, щоб ще більше знизити температуру. Це свого роду “міні-радіатор”, який з’єднаний з трубою системи охолодження, як правило, на ділянці, що йде від головки циліндра до радіатора. Він доступний у різних розмірах. Це, безсумнівно, корисно влітку, але це лише сприяє зниженню температури приблизно на 1 або 2 градуси. Більшого від цього пристрою чекати не варто 🙂 Також подібні радіатори є для бензину.


З міркувань безпеки ланцюги, що використовуються сьогодні у картингу, мають бути закриті. Саме тому на ринку є захисти ланцюга з боковими отворами, які дозволяють пропускати повітря, корисні для розсіювання тепла, особливо влітку. Хитрість у тому щоб насверлити отворів в суцільному захисті ланцюга, тим самим дати доступ повітрю охолоджувати ланцюг і шестерні.